توضیحات کامل :

پاورپوینت بررسی سولوگامی یا ازدواج با خود در 27 اسلاید بسیار زیبا و قابل ویرایش آماده ارائه با اسلایدشو با فرمت pptx و رعایت تمامی استانداردهای زبان فارسی

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

ازدواج با خود (سولوگامی) چیست؟

دلایل ازدواج با خود (سولوگامی)

سولوگرامی در چه کشورهایی رواج دارد؟

پیامدهای سولوگامی چیست؟

سولوگامی در ایران وجود دارد ؟

مراسم سولوگامی چگونه برگزار میشود ؟

جمع بندی از مبحث سولوگامی

 

بخشی از متن

مقدمه

آیا تا بحال در مورد ازدواج با خود یا سولوگامی شنیده اید؟ در سال های اخیر شاهد پیدایش یک پدیده جدید اجتماعی تحت عنوان سولوگامی بوده ایم که در آن علیرغم ازدواج رایج، فرد در یک مراسم اعلام می کند که با خودش ازدواج کرده است. این امر به علت های مختلفی بوجود می آید که مهم ترین آن را می توان خودشیفتگی دانست. در ادامه دلایل ازدواج با خود را با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار می دهیم.

ازدواج با خود (سولوگامی) چیست؟

شاید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که تا بحال واژه سولوگامی را نشنیده اید. با آنکه در طول تاریخ باور انسان ها این بود که با ازدواج می توان به نیازهای روحی و جسمی پاسخ گفت، و زن و مرد را مکمل یکدیگر می دانستند. اما در سال 1993 برای نخستین بار اصطلاحی تحت عنوان ازدواج با خود یا همان سولوگامی مطرح شد که یک مفهوم جدید را معرفی نمود.

سولوگامی به معنای یک ازدواج سمبلیک با خود است که حتی بعضا در آن جشنی برگزار شده و از دیگران دعوت به عمل می آید. فلسفه پنهان این پدیده اجتماعی نیز آن است که شما تا زمانی که خود را دوست نداشته باشید نمی توانید دیگران را دوست داشته باشید. به نحوی که دوست داشتن خود به یک اصل مهم برای زندگی به شمار می رود.

نحوه برگزاری مرسم نیز همچون ازدواج های معمول است و در آن با سفارش کیک و غذا از مهمانان پذیرایی می شود. گرچه در ابتدا ازدواج با خود در نظر بسیاری عجیب می آمد، اما در سال های اخیر، رواج زیادی در کشورهای اروپایی و آمریکایی داشته است. به طوری که برخی از ایالت های آمریکا همچون پنسیلوانیا آن را به رسمیت شناخته اند.

و ...