توضیحات کامل :

پاورپوینت بررسی عشق دو طرفه در 25 اسلاید بسیار زیبا و قابل ویرایش آماده ارائه با اسلایدشو با فرمت pptx و رعایت تمامی استانداردهای زبان فارسی

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

چگونه می توان همانند هالیودی ها عشق را تجربه کرد؟

چگونه عشق دو طرفه را تجربه کنیم؟

چگونه ارتباط سالم خود را با همسر یا نامزدمان حفظ کنیم؟

بررسی نشانه های عشق یک طرفه

دلایل به وجود آمدن عشق یک طرفه

اصول برخورد با عشق یک طرفه

نتیجه گیری و جمع بندی مطالب

 

بخشی از متن

مقدمه

عشق دو طرفه که لازمه پایداری هر رابطه است، متاسفانه امروزه به آن کمتر توجه شده است. این مورد که اصلی ترین جزء هر رابطه است در صورتی که بین زوجن وجود نداشته باشد ، مسلما این ازدواج به زودی به طلاق منجر خواهد شد. ما دراین مبحث به صورت کامل به آن می پردازیم.

چگونه می توان همانند هالیودی ها عشق را تجربه کرد؟

در واقع چیزی که ما در فیلم های هالیوودی مشاهده می کنیم یک عشق نمایشی و در قالب فرهنگ غرب گرایانه است. ممکن است بارها در فیلم های هالیوودی دیده باشیم که در عشق های دو طرفه مدام به پرو بال هم می پیچند و تمام وقت و زندگی خود را وقف دوست داشتن پارتنر خود می کنند اما درزندگی حقیقی این گونه نیست.

طبق مطالعات انجام شده اگر در رابطه احساسی، شخص متقابل متوجه این شود که شما در تمام طول روز به او فکر می کنید و به او اعتماد ندارید ممکن است دچار یک خلع عاطفی شود و به مرور زمان از شما فاصله بگیرد.

حال سئوالی که ممکن است برای هرفردی در ابتدای رابطه احساسی ایجاد شود این است که چگونه عشق را تجربه کنم که دو طرفه باشد و به قول معروف من مهره سیاه رابطه نباشم؟

چگونه عشق دو طرفه را تجربه کنیم؟

اگر بخواهیم عشق دو طرفه را توصیف کنیم کلمات در وصف این پدیده ناتوان خواهند ماند. عشق دو طرفه یعنی دوست داشتن و پذیرفتن فردی با خصوصیات خانواده ای متمایز.

یعنی اینکه پارتنر خود را همان گونه که هست دوست داشته باشیم و سعی نکنیم شخصیت او را تغییر دهیم.

در یک عشق دو طرفه، طرفین رابطه به منافع هم توجه می کنند، به سلایق و علایق یکدیگراحترام می گذارند و با آنها آشنا هستند. در دنیای امروز و گسترده شدن ارتباط ها به راحتی می توان یک شریک زندگی برای خود پیدا کرد اما نکته حائز اهمیت این است که چگونه فردی را که دوست داریم در کنار خود نگه داریم؟ زیرا وقتی افراد به هم دل می بندند حساس و دل نازک می شوند.

یکی از راهکارهایی که می توانید به کمک آن متوجه علاقه پارتنرتان به خود شوید این است که زمانی که شما در یک موقعیت بحرانی قرار می گیرید، طرف مقابلتان تمام تلاش خود را می کند که حال شما را بهتر کند و زندگیتان را به منوال قبل بازگرداند.

و ...