توضیحات کامل :

پاورپوینت لانگ دیستنس یا رابطه از راه دور در 27 اسلاید بسیار زیبا و قابل ویرایش آماده ارائه با اسلایدشو با فرمت pptx و رعایت تمامی استانداردهای زبان فارسی

 

 

فهرست مطالب

مقدمه

علت ایجاد رابطه لانگ دیستنس یا رابطه راه دور

مزایای لانگ دیستنس یا رابطه از راه دور

چرا احتمال شکست در رابطهلانگ دیستنس یاراه دور زیاد است؟

علایم یک رابطه لانگ دیستنس ناموفق

 

بخشی از متن

مقدمه

لانگ دیستنس یا رابطه از راه دور به رابطه عاشقانه ای گفته می شود که محل زندگی دو نفر از هم دور است یا این که به دلایل مشکلات کاری یا خانوادگی و تحصیلی بعد از مدتی از هم دور می شوند و ارتباط آن ها به صورت تلفنی یا از طریق فضای مجازی است.

رابطه از راه دور یا لانگ دیستنس ( به انگلیسی : long distance relationship ) نوعی از رابطه عاشقانه و عاطفی یا دوستانه است که بین دو نفر که از نظر فیزیکی از هم دور هستند ایجاد می شود.

در رابطه لانگ دیستنس ممکن است دو نفر تمایلی به دیدار حضوری نداشته باشیند یا این که فاصله بین دو نفر به قدری زیاد است که امکان ملاقات حضوری وجود ندارد.

در رابطه لانگ دیستنس ، دو نفر از طریق تماس صوتی و تصویری ، ارسال پیامک یا چت در شبکه های اجتماعی با هم در ارتباط هستند.

رابطه از راه دور همیشه به رابطه عاشفانه گفته نمی شود ، ممکن است رابطه بین دو دوست باشد یا رابطه با فرزندی که برای تحصیل از خانواده اش دور شده است.

البته در عرف جامعه لانگ دیستنس به عنوان رابطه عاشقانه شناخته می شود.

رابطه های لانگ دیستنس  در صورتی که صداقت و تعهد بین دو نفر وجود داشته باشد می تواند رابطه ای شیرین و سازنده باشد و البته در برخی موارد هم صرفا یک سرگرمی برای گذران وقت است و یکی از دو نفر یا هر دو صرفا برای سرگرمی در این رابطه هستند تعهدی نسبت به طرف مقابل نداشته و رابطه ای بی سرانجام و پوچ است و آینده ای با هم ندارند.

نگه داشتن رابطه لانگ دیستنس به دلیل مسافت بسیار زیاد بین دو نفر و عدم وقت گذراندن و تجربه های مختلف با یکدیگر به صورت حضوری شاید کار مشکل و بی سرانجامی باشد ولی از سویی دیگر می تواند باعث شود دو نفر شناخت عمیق تری نسبت به هم پیدا کرده و صمیمیت و علاقه ای که تجربه می کنند در یک رابطه حضوری وجود نداشته باشد. در ادامه مقاله مزایا و معایب رابط لانگ دیستنس و روش هایی که می توانید با آن رابطه خود را بهتر حفظ کنید را با شما در میان می گذاریم.

رابطه لانگ دیستنس در مورد روابط دوستی می تواند سالها ادامه داشته باشد ولی زمانی که بحث رابطه عاشقانه و جدی پیش می آید در صورتی که تمایل به حفظ این رابطه دارید و می خواهید به عشقتان برسید باید هر چه زودتر شکل رابطه را تغییر داده و دیدارهای حضوری داشته باشید وگرنه امکان ادامه یک رابطه لانگ دیستنس در طولانی مدت بسیار بعید به نظر می رسد.

علت ایجاد رابطه لانگ دیستنس یا رابطه راه دور

در دسترس بودن ، بدون زحمت بودن و بی هزینه بودن استفاده از شبکه های اجتماعی می تواند یکی از دلایل مهم شروع لانگ دیستنس باشد.

از سویی دیگر لانگ دیستنس ارتباط مستقیم با عدم توانایی فرد در ایجاد ارتباط های بین فردی و کمبود اعتماد به نفس یا انزوای فردی دارد.

معمولا افرادی که نمی توانند در زندگی روزمره خودشان با دیگران رابطه عاطفی مناسبی برقرار کنند با برای ابراز احساسات خودشان اعتماد به نفس کافی ندارند به سمت لانگ دیستنس گرایش پیدا می کنند. ابراز احساسات به صورت غیر حضوری و یا نوشتن به جای حرف زدن برای فردی که اعتماد به نفس پایینی دارد، آسان تر است.  

یکی دیگر از دلایل لانگ دیستنس ناشناخته بودن خصوصیات فرد مقابل است، معمولا این روابط و علاقه ها با چند عکس و ویژگیهای مثبت اخلاقی که فرد از خودش بروز می دهد آغاز می شود و دوری و مجازی بودن ارتباط باعث می شود معایب و مشکلات فرد قابل دیدن نباشند و بدون شناخت درست از طرف مقابل امکان علاقمند شدن و کشش به سمت ویژگیهای خوب او بیشتر می شود.

از سویی دیگر ممکن است لانگ دیستنس به دلیل انتخاب خود زوجین بوجود آمده باشد مثلا زن و شوهری که یکی از آن ها در شهر دیگری دانشگاه قبول شده است.

یا دو نفری که از ابتدا کنار هم بوده  اند ولی به دلایل شغلی یا مراقبت از والدین یکی از دو نفر مجبور به نقل مکان شده است و مجبور شده اند رابطه خود را از راه دور ادامه دهند.

  و ...