آفمَس چیست و چگونه کار می کند ؟

سیستم همکاری در فروش فایل آفمَس به نشانی ofmas.ir (ofmas : online file marketing and sales ) در 25 آبان ماه سال 1394 با هدف دسترسی پژوهشگران ایرانی به منابع جدید پژوهشی روز دنیا، در قالب یک وبگاه کاربر محور به صورت همکاری در فروش فایل، آغاز به کار کرد . دیری نپایید که آفمَس با حضور متخصصان خبره از سراسر کشور به صورت همکار و مشاور بهره مند شد و به یکی از بزرگترین منابع علمی تبدیل شد و در کنار این موفقیت توانست یک پایگاه کارآفرینی بزرگ برای تمامی افراد، فارغ از تخصص و زمینه کاری، باشد. هر فرد می تواند پس از عضویت در وبسایت آفمَس، از طریق پنل کاربری هوشمند و شخصی خود، فایل های قابل دانلود خود را به فروش گذاشته و مدیریت آن ها را به ما بسپارد و یا در نقش بازاریاب، با فروش فایل های خود و یا دیگران سهمی از فروش هر فایل را ببرد .

قانونمندی آفمَس و قوانین حاکم

آفمَس علاوه بر اینکه از قوانین و شرع حاکم بر جمهوری اسلامی ایران تبعیت کامل دارد، قوانین به جا و بعضا سختگیرانه ای (همچون بررسی جامع کیفیت یک فایل، بررسی جامع مجاز بودن یک فایل و همچنین حق کپی رایت و مالکیت فکری) به اجرا درآورده تا از صدمات جبران ناپذیر به پایه های علمی این کشور و انقلاب شکوهمند اسلامی جلوگیری کند. آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

حق کپی رایت : هرگونه کپی برداری از محتویات سایت آفمَس همچون توضیحات مطالب، متن های موجود در سایت ، ایده ها ، تصاویر و کدها ، شرعا حرام بوده و دارای عقوبت اخروی خواهد بود و همچنین با جدیت تمام توسط واحد حقوقی آفمَس پیگیری قانونی می شود.

همکاری در خرید و فروش آنلاین فایل

ارائه آمار فروش به صورت آنی روی نمودار

مسابقات هوشمند و منظم با جوایز بی نظیر

واریز سریع درآمد به حساب بانکی همکاران

جدیدترین محصولات

هرگونه کپی برداری از تصاویر ، مطالب ، متن توضیحات و مسابقات و ایده ها حرام بوده و آفمَس هیچ رضایتی نسبت به استفاده از آن ها ندارد .
دسته بندی فایل ها