آفمَس چیست و چگونه کار می کند ؟

سیستم همکاری در فروش فایل آفمَس به نشانی ofmas.ir (ofmas : online file marketing and sales ) در 25 آبان ماه سال 1394 با هدف دسترسی پژوهشگران ایرانی به منابع جدید پژوهشی روز دنیا، در قالب یک وبگاه کاربر محور به صورت همکاری در فروش فایل، آغاز به کار کرد . دیری نپایید که آفمَس با حضور متخصصان خبره از سراسر کشور به صورت همکار و مشاور بهره مند شد و به یکی از بزرگترین منابع علمی تبدیل شد و در کنار این موفقیت توانست یک پایگاه کارآفرینی بزرگ برای تمامی افراد، فارغ از تخصص و زمینه کاری، باشد. هر فرد می تواند پس از عضویت در وبسایت آفمَس، از طریق پنل کاربری هوشمند و شخصی خود، فایل های قابل دانلود خود را به فروش گذاشته و مدیریت آن ها را به ما بسپارد و یا در نقش بازاریاب، با فروش فایل های خود و یا دیگران سهمی از فروش هر فایل را ببرد .

قانونمندی آفمَس و قوانین حاکم

آفمَس علاوه بر اینکه از قوانین و شرع حاکم بر جمهوری اسلامی ایران طبعیت کامل دارد، قوانین به جا و بعضا سختگیرانه ای (همچون بررسی جامع کیفیت یک فایل، بررسی جامع مجاز بودن یک فایل و همچنین حق کپی رایت و مالکیت فکری) به اجرا درآورده تا از صدمات جبران ناپذیر به پایه های علمی این کشور و انقلاب شکوهمند اسلامی جلوگیری کنید. آفمَس دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

حق کپی رایت : هرگونه کپی برداری از محتویات سایت آفمَس همچون توضیحات مطالب، متن های موجود در سایت ، ایده ها ، تصاویر و کدها ، شرعا حرام بوده و دارای عقوبت اخروی خواهد بود و همچنین با جدیت تمام توسط واحد حقوقی آفمَس پیگیری قانونی می شود.

درباره ما

و خدایی که در این نزدیکیست ...

 

به لطف خداوند متعال سیستم بازاریابی و فروش فایل آفمَس در تاریخ 25 آبان ماه 1394 به مدیریت و برنامه ریزی تیم آفمَس شروع به کار کرد تا سهمی هرچندکوچک در اشتغال ، اشتراک دانش و رونق اقتصاد و تجارت الکترونیک داشته باشد .

آفمَس ، فرصتی است برای تمامی اقشار حتی  با اطلاعاتی ابتدایی از نتورک و فارغ از هر نوع تخصص برای استفاده از کوچکترین فرصت های زندگی .

--------------------------

دست اندر کاران :

طراح و کد نویس استایل وبسایت : محمد کشتکار ذوالقدر

طراحی و اجرای کامل لوگو : نگار رنجبر

مشاور وبسایت : مهندس هیرتان رادمهر


---------------------------------------

این وبسایت در زمینه فروش کالای های قابل دانلود و همچنین دریافت سفارشات ترجمه ، پاورپوینت و ... فعالیت می کند .

 

هر کاربر می تواند پس از عضویت از سه طریق به طور همزمان کسب درآمد کند .

         1 - ارسال فایل برای فروش :

                                            هر کاربر می تواند فایل های قابل استفاده و قابل دانلود خود را با مدیریت کامل روی قیمت ها و توضیحاتش برای فروش آپلود کرده و پس از تایید مدیریت به فروش برساند .

          از قیمت هر بار فروش هر فایل ، 20 درصد به مدیریت سایت ، 30 تا 70 درصد به انتخاب صاحب فایل و فروشنده به بازاریاب و مابقی به فروشنده و صاحب فایل تعلق میگیرد .

---------------------------------------

        2 - بازاریابی فایل :

                                            هر کاربر می تواند با هر بار فروش فایل های خود و دیگر فروشندگان از طریق فروشگاهی که به رایگان در اختیارش قرار میگیرد ، 30 تا 70 درصد قیمت هر بار فروش هر فایل را دریافت کند .

---------------------------------------

-------------------

ویژگی های متمایز آفمَس :

1 - بررسی و تایید فایل ها حداکثر تا 72 ساعت ( به منظور افزایش زمان و فرصت فروش )

2 - مسابقات دائمی و برنامه ریزی شده

3 - واریز پورسانت ها در کمتر از 24 ساعت

4 - آموزش جامع بازاریابی و فروش و آموزش بالا بردن سئوی فایل به کاربران توسط با سابقه ترین ها در بخش اختصاصی به صورت قدم به قدم

 

---------------------------------------

مدیریت سایت : محمد کشتکار ذوالقدر

آدرس : قزوین - محمودآباد نمونه - خیابان بسیج

تلفن همراه : 09191809834

---------------------------------------

همکاری در خرید و فروش آنلاین فایل

ارائه آمار فروش به صورت آنی روی نمودار

مسابقات هوشمند و منظم با جوایز بی نظیر

واریز سریع درآمد به حساب بانکی همکاران

دسترسی ها

بالا